VOORLOPIGE TEAMINDELING SEIZOEN 2019/2020

Dames 2

1.     Rosanne Hofste
2.     Susan Schröder
3.     Jorieke Lohuis
4.     Marissa Lohuis
5.     Marrit Nijmijer
6.     Anna Steggink
7.     Eline Frons
8.     Emma Boerrigter
9.     Floor Nijhuis
10.  Lieke Sleiderink
11.  Pien Kamphuis
12.  Merel Brughuis
13.  Pien Buursen

TC – Yvonne Lansink Rotgerink

 

Dames 3

1.     Eline Asbroek
2.     Manon Sanders
3.     Marije Kamphuis
4.     Nadie Eppink
5.     Danique Willems
6.     Silke Everlo
7.     Milou Schröder
8.     Sterre Kamphuis
9.     Marieke Zwetsloot
10.  Femke Zwart
11.  Marloes Boerrigter
12.  Wieke Hams
13.  Anniek Mulder
14.  Karlijn van Haaren

TC – Laurens Brummelhuis

 

Dames 4

1.     Irma Kuipers
2.     Erna Bekke-Vrielink
3.     Marly Kemna-Sauer
4.     Noorte ter Beke Mittendorf
5.     Christel Koopman-Mekenkamp
6.     Manon Everlo
7.     Marieke Blankenvoort
8.     Hilde Berning-Everlo
9.     Milou Kooiker
10.  Naddy Heerts
11.  Imke Bos-Everlo
12.  Lisa Loman
13.  Heleen Wesselink

 

Dames 5

1.     Annelies Buyvoets
2.     Agnes Olde Monnikhof
3.     Jet Hendriks
4.     Elly Buyvoets
5.     Bernadette Wieffer-Mittendorf
6.     Jacqueline Rödel
7.     Pascalle Huiskes-Mittendorf
8.     Ginette Boerrigter-van Langen
9.     Sandra Schrage-van Langen

 

Dames 6

1.     Jaqueline Oude Vrielink
2.     Mathilde Broenink
3.     Brigitte Beld
4.     Sylvia Eppink
5.     Heidi Boerrigter
6.     Justine Niemeyer
7.     Marlize Fisscher
8.     Paulien Sanders
9.     Heidi Haamberg

 

Heren 1

1.     Gerhard Bosma
2.     Rob Timmers
3.     Daniel Bekke
4.     Patrick Haarhuis
5.     Daniël Falkmann
6.     Rick Frons
7.     Boyke Sander
8.     Casper Kooiker
9.     Mart Bekhuis
10.  Max de Boer

 

Rollers

1.     Herman Bekmann
2.     Gerard Masselink
3.     Herman Booyink
4.     Marcel Kleissen
5.     Robert Lamberts
6.     Remon Lammers
7.     Chantal Timmerhuis-Paalhaar
8.     Andries Mast

 

VU18-1

1.     Teddy Koopman
2.     Tess Beernink
3.     Silke Oude Elberink
4.     Zoe Lesscher
5.     Karlijn Frons
6.     Rosaly Assink
7.     Emma Oude Vrielink
8.     Laure Heidkamp
9.     Jasmijn De Ceuninck van Capelle
10.  Aylin Seker
11.  Renske Schrage
TC – Miranda Blokhorst

AC – Anna Steggink

 

XU14-1

1.     Bart Nolte
2.     Nienke Berning
3.     Lotte Hemmer
4.     Elin Nijland
5.     Merel Braakhuis
6.     Luca Luttikhuis
7.     Damon Exterkate
8.     Lisa Aalderink
9.     Jasper Braakhuis
10.  Wessel Potijk
11.  Kai van der Brugge

TC – Lieke Sleiderink

TC – Birte Steggink

 

XU12-1

1.     Milla Nijland
2.     Aminata Soumaoro
3.     Iris oude Monnink
4.     Evy Olde Heuvel
5.     Jasmijn Rebergen
6.     Liv Nijland
7.     Lasse Nijland
8.     Femke Plas
9.     Maud Oude Monnink
10.  Jet Rekers
11.  Alana Paalhaar
12.  Lize Berning

TC – Huub Frons

TC – Eline Frons

 

XU8/XU10

1.     Guusje Geuke
2.     Marcella Sahdo
3.     Manuela Sahdo

TC – Fimi Balta Sahdo

TC – Fons oude Geerdink

 

 

Spread the word. Share this post!